Krótka charakterystyka Ustki


Ustka to uzdrowisko nadmorskie posiadajace unikalne środowisko: klifowy brzeg morski, czysta wodę, lasy sosnowe, czystą szeroką plażę zachodnią i wschodnia (twojaustka.pl). Powietrze bogate w sole jodu, bromu, sodu skutecznie leczy choroby układu krążenia, oddechowego, choroby pochodzenia reumatycznego, przemiany materii. Bogatą ofertę zabiegową z wykorzystaniem zasobów wód mineralnych i borowiny oferuje Uzdrowisko Ustka .

Ustka to nie tylko sanatoria i zdrowotna kuracja, latem miasto zamienia się w pulsujące życiem centrum rozrywki i wakacyjnego szaleństwa. Większość imprez odbywa się na Promenadzie Nadmorskiej i plaży:

Zwolennicy czynnego wypoczynku mogą skorzystać z wielu ofert:

Bogata oferta atrakcji dla dzieci przewiduje:

W mieście znajduje się wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć:

Liczne restauracje,kawiarnie, winiarnia, herbaciarnia, bary, puby,smażalnie ryb zaspokoją gusta najbardziej wybrednych klientow. Wieczorem można potańczyć w licznych dyskotekach, nigch clubach czy na Promenadzie Nadmorskiej przy muzyce na żywo.

W deszczowy dzień można wybrać się do kina Delfin prezentującego nowości filmowe lub do letniego kina 4D. Zwolennicy pływania mogą skorzystać z krytych basenów znajdujących się w hotelach Lubicz, Royal Baltic, Jantar. Najbliższe aquaparki znajdują się w Redzikowie, Jarosławcu i Darłówku.

Niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym są okolice Ustki. Wystepuje tu duża różnorodność form krajobrazu i unikalny folklor.
Do najciekawszych miejsc należą:

Ustka ma swoich stałych gosci, bo kto tu raz przyjedzie będzie zawsze do niej wracał.


BN DOMA

76-270 USTKA,

ul. Wilcza 22

tel. 59 814 56 23

kom. 601 652 863

e-mail: doma@pro.onet.pl

KONTA BANKOWE

Pozycjonowanie