Dom Turysty - Doma

 OPIS


DOM TURYSTY DOMA to komfortowy minihotelik rodzinny położony po zachodniej stronie Ustki (Wilcza 22) czynny cały rok. Dysponuje  pokojami z łazienkami, 40 m2 apartamentem DOMA 22 oraz dwoma 3 pokojowymi mieszkaniami przeznaczonymi dla 1 – 6 osób każde. Każde mieszkanie posiada do dyspozycji 2 łazienki i kuchnię. Położony wśród zieleni w odległości 10 m od lasu i połączony z morzem 850 m utwardzoną aleją z możliwością dojazdu rowerem lub wózkiem. Obok obiektu znajduje się bezpłatny parking. Obiekt jest monitorowany, a w każdym pokoju jest  radio,TV i Internet. W odległości 20 m od obiektu jest nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Obiekt jest przyjazny dzieciom, akceptujemy również zwierzęta. Do dyspozycji gości jest: grill, tarasy, kijki trekkingowe oraz sprzęt plażowy (koce, parawany, leżaki, parasole). Wyżywienia nie prowadzimy, gdyż w pobliżu znajdują się wyspecjalizowane punkty gastronomiczne, a na terenie obiektu są 2 w pełni wyposażone kuchnie tylko do użytku gości.

 

CENNIK


30-40 zł - pokój z łazienką wspólną   |   45 zł - pokój z łazienką   |    SPRZEDAŻ CAŁOROCZNA

 

 

WYPOSAŻENIE


PARTER - Pokój nr 1 (3-osobowy)


Pokój 20 m2 na parterze domu willowego, do spania 2 pojedyncze i 1 podwójne łoże. Obok pokoju w pełni wyposażona kuchnia i 2 łazienki, na zewnątrz obiektu podwórko grilem  sprzętem rekreacyjnym. W pokoju TV, internet, radio.

PARTER - Pokój nr 2 (2-osobowy z umywalką)

Pokój 2 osobowy, do spania 1 podwójne łoże. W pokoju TV, internet, umywalka. Obok pokoju łazienka, WC i kuchnia. Na zewnątrz do dyspozycji grill i duży taras.


PARTER - Pokój nr 3 (2-osobowy)

Pokój 2 osobowy na parterze. Do dyspozycji 2 oddzielne łóżka, TV, Internet. Obok pokoju pełna kuchnia, łazienka z natryskami i WC. Do dyspozycji kącik rekreacyjny z grilem oraz taras.


Współne elementy w/w pokoi

Mieszkanie do wynajęcia w całości lub na pokoje. Obiekt ogrzewany energią miejską. Centralne ogrzewanie sterowane elektronicznie, ciepła woda dostępna przez 24 godziny. Obiekt bezpieczny, monitorowany przez 4 kamery. W kazdym pokoju jest Internet, a przed domem bezpłatny parking.


PARTER - Pokój nr 4 (2-osobowy z łazienką)

Na parterze pokój z łazienką, niezależnym, oddzielnym wejściem, przeznaczony dla 2 osób. W pokoju lodówka, czajnik, sztućce, TV, internet, radio. Pokój ma niezależny dostęp do w pełni wyposażonej, znajdującej się obok kuchni. Przed pokojem ogród ze sprzętem rekreacyjnym i grilem.


II PIĘTRO  - Pokój nr 7 (3-osobowy)

Wygodny pokój przeznaczony dla 3 do 4 osób. Do pokoju przynależy pełna kuchnia, łazienka z natryskami, WC i za oknem duży 60 m2  taras. Na parterze ogródek ze sprzętem rekreacyjnym i grilem. Z tarasu widok na nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Razam z dwoma przyległymi pokojami dwuosobowymi stanowi doskonałe zaplecze dla licznej rodziny lub przyjaciół.


II PIĘTRO  - Pokój nr 8 (2-osobowy z umywalką)

Dyskretny, spokojny pokoik z umywalką dla 1 do 2 osób. Do spania podwójne łoże, za ścianą kuchnia, lazienka i WC. Obok pokoju duży taras, a z niego widok na ulicę i plac zabaw. 


II PIĘTRO  - Pokój nr 10 (2-osobowy)

Do spania 2 oddzielne łóżka, w pokoju TV, internet, radio. Obok pokoju pełna kuchnia dwie łazienki i duży taras.


Wspólne elementy w/w pokoi

3 pokoje na II piętrze domu willowego posiadają do dyspozycji umywalkę, dwie łazienki i w pełni wyposażoną kuchnię. Przeznaczone do zamieszkania dla od 1 do 6 osób. Obok pokoi duży 60 m2  taras ze sprzętem rekreacyjnym. Na parterze rekreacja z grilem a w odległości 25 m duży nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Obok obiektu (10 m) las  oraz aleja z dojściem do morza. Po sąsiedzku (10 m)  restauracja "Szybka rybka" i pizzeria. Termin wynajęcia i ceny do uzgodnienia. Polecany dla przyjaciół, rodzin z dziećmi i zwierzątkami.